Jesteśmy tu dla Ciebie

Bądź na bieżąco

Każdy, kto szuka mieszkania, znajdzie tutaj najświeższe informacje.

Zmiana adresu biura sprzedaży

Szanowni Państwo, drodzy klienci, kontrahenci,

Zapraszamy do naszego nowego biura sprzedaży firmy Twoje M
ul. Heweliusza 18 w Poznaniu.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji.
Zespół Twoje M

Przeprowadzka biura sprzedaży

Szanowni Państwo,
informujemy, iż w dniach 02-04.10.2017 r. jesteśmy w trakcie przeprowadzki naszego biura sprzedaży. Prosimy o cierpliwość oraz zrozumienie. Na wszelkie wiadomości odpowiemy. Za utrudnienia uprzejmie przepraszamy.

Już niebawem Targi Domów i Mieszkań

Między 9 a 10 września na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się Targi Mieszkaniowe. Na miejscu obecnych będzie ponad 100 wystawców.
To niepowtarzalna okazja, aby zadać pytania ekspertom, zastanowić się nad nowymi standardami mieszkań i podjąć nowe decyzje. My też tam będziemy! Szukajcie nas na stoisku C7. Odpowiemy na Wasze pytania, jesteśmy chętni do rozmowy i pomocy.

Targi mieszkań i domów

Osiedle Komfortia cały czas rośnie!


Nowe budynki mieszkalne, które powstają w Rokietnicy, będą tworzyły przestrzeń pełną komfortu.

Starannie przemyślane mieszkania, zostały stworzone dla mieszkańców, którzy cenią sobie wygodę codziennego funkcjonowania.
Projekt Komfortia nieustannie się rozwija i z dnia na dzień staje się coraz bardziej wyjątkowy.

14 sierpnia biuro sprzedaży będzie zamknięte!

Uprzejmie informujemy, że w poniedziałek 14 sierpnia biuro sprzedaży będzie zamknięte. W inne dni, jak zwykle, jesteśmy chętni i gotowi do pomocy.

Pracujemy w sobotę 5 sierpnia!

Ostatnia szansa na MdM. Przyjdź, zobacz, kup.
Zostały nam 3 ostatnie mieszkania o pow. 74 m2, gotowe do odbioru na Słonecznych Tarasach.

Pracujemy w najbliższą sobotę 5 sierpnia od 9.00 do 13.00.
Przypominamy, iż na konsultacje należy umówić się wcześniej. Zadzwoń: 692 481 200. Serdecznie Zapraszamy!

Zmiany w programie Mieszkanie dla Młodych Skorzystaj już dziś – kto pierwszy ten lepszy!

13 czerwca 2017 roku rząd zmienił ustawę dotyczącą projektu Mieszkanie dla Młodych. Jest to inicjatywa, w której państwo pomaga młodym ludziom w nabyciu ich pierwszego mieszkania.

Nowa ustawa ma wejść w życie 1 sierpnia 2017 roku. Osoby, które wcześniej nie ubiegały się o pomoc w ramach projektu MdM, dostaną dodatkową szansę na złożenie wniosków. Będą one przyjmowane najpóźniej do 16 sierpnia.

Uwolnione środki będą pochodziły z puli 5% na 2017 rok. Żeby skorzystać z dofinansowania inwestycja będzie musiała być oddana do użytkowania jeszcze w 2017 roku.

MdM jest z nami. Na Słonecznych Tarasach pozostały 4 ostatnie mieszkania, które spełniają kryteria programu. Klienci mogą skorzystać z ich zakupu. Mieszkania z tarasem mają 74m2 i są gotowe do odbioru od zaraz. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Pozostałe 50% z puli środków przeznaczonych na rok 2018, zostanie uruchomione w styczniu, tak jak było to wcześniej zaplanowane.

Celem uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do biura sprzedaży mieszkań lub do kontaktu telefonicznego.

Nowe budynki mają już dwa piętra!

Osiedle Komfortia jest unikatowym projektem mieszkań przeznaczonym dla osób, które cenią sobie funkcjonalne rozwiązania. Nowe budynki w Rokietnicy cały czas się rozwijają, mają już dwa piętra! Zaczyna powstawać wyjątkowa przestrzeń pełna wygody i komfortu.

Doradcy klientów

Biuro obsługi klienta

Poznań

60-281 Poznań, ul. Heweliusza 18
61 877 56 61
Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

W celu jak najlepszej obsługi naszych klientów i zapewnienia czasu niezbędnego do właściwej prezentacji naszej oferty w sprawie spotkań w soboty prosimy o wcześniejszy, telefoniczny kontakt