MdM opłaca się pod Poznaniem

Program dopłat Mieszkanie dla Młodych wraz z początkiem 2014 roku wprowadził ożywienie na rynku pierwotnym. Okazało się jednak, że wielu deweloperów nie było przygotowanych na wyznaczone limity cenowe, co spowodowało, że w niektórych inwestycjach zaledwie pojedyncze mieszkania, albo te o mało funkcjonalnym charakterze, otarły się o możliwości programu. W rezultacie, chcąc kupić mieszkanie, np. w centrum Poznania, wybór jest dość ograniczony.

Dlatego, poszukując atrakcyjnej i funkcjonalnej inwestycji, która mieści się w ramach programu MdM, warto skupić się na gminach przylegających do aglomeracji miejskich. Znaczącym plusem jest korzyść cenowa klienta, która wynika z faktu wysokiego wskaźnika dopłaty w stosunku do ceny, dzięki czemu większość lokali mieści się w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. W rezultacie, to klient może wybrać sobie lokal, a nie jest mu on narzucany przez dewelopera.

Wśród mieszkań objętych programem MdM w podpoznańskich gminach można wymienić m.in. znajdujące się w Plewiskach Osiedle Słoneczne Tarasy realizowane przez Twoje M.