Dobry moment na kupno mieszkania

Wraz z nadejściem wiosny rynek nieruchomości nabrał rozpędu. Program „Mieszkanie dla Młodych”, korzystna aura i budząca się po kryzysie finansowym gospodarka to tylko niektóre z licznych argumentów za tym, że drugi kwartał 2014 r. to dobry moment na zakup mieszkania.

Krótka i ciepła zima znacząco przyspieszyła realizacje zadań na inwestycjach. - Korzystna aura utrzymywała się niemal przez cały okres zimowy, więc na budowach prace mogły przebiegać sprawnie. Początek wiosny to naturalna kontynuacja – mówi Magdalena Czuryńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Twoje M.

W efekcie przyszli lokatorzy wraz z początkiem drugiego kwartału 2014 r. mogą odwiedzać inwestycje i wybierać spośród gotowych już mieszkań. Słoneczna i ciepła pogoda zachęca do podejmowania nowych decyzji mieszkaniowych.

Jak podkreślają analitycy, na rynkowe ożywienie ma wpływ poprawiająca się sytuacja ekonomiczna Polaków. Na uwagę zasługuje także możliwość skorzystania z programu „Mieszkanie dla Młodych”. Obejmuje on całość inwestycji Słoneczne Tarasy w podpoznańskich Plewiskach.