Mieszkaj taniej pod Poznaniem

Jednym z pierwszych dylematów, z jakim przychodzi się zmierzyć podczas wyboru mieszkania, jest jego lokalizacja. Argumentów przemawiających za życiem poza ścisłym centrum miasta jest wiele.

Mimo że mieszkanie w centrum miasta ma zaletę bliskości centrów handlowych, punktów usługowo-gastronomicznych, szkół, przedszkoli, to niewielki dystans nie zawsze oznacza szybką komunikację. „Korki” w szczytowych godzinach pochłaniają nie tylko nasz czas, ale także pieniądze i nerwy.

Dlatego też coraz więcej osób decyduje się na mieszkanie w gminach sąsiadujących z większymi miastami, np. w Plewiskach pod Poznaniem. Taki wybór uwarunkowany jest w dużym stopniu kwotą za mkw. mieszkania. W Poznaniu cena waha się między 5500 a nawet 7500 zł za mkw., natomiast w Plewiskach kwota ta zaczyna się od 3500 zł.

Inwestycja Villa Cascada oraz Osiedle Słoneczne Tarasy, oferowane przez Twoje M, są w idealnej lokalizacji dla tych, którzy cenią sobie ciszę, spokój, kontakt z naturą i oderwanie od zgiełku miasta. Dodatkowo, w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się szkoły, przedszkole, apteki, centrum handlowe oraz połączenie z komunikacją miejską.