Pod Poznaniem więcej

Podjęcie decyzji o zakupie nieruchomości wiąże się z wieloma dylematami. Jednym z podstawowych jest to, czy zadowolić się mniejszym lokum w centrum miasta, czy zainwestować w większe mieszkanie poza Poznaniem?

Widoczna współcześnie tendencja osiedlania się w miejscowościach podmiejskich niesie za sobą szereg korzyści. Klienci mogą nabyć nieruchomość o dużym metrażu w zdecydowanie korzystniejszej cenie. Co więcej, odległość od Poznania nie stanowi już problemu, ze względu na dużą dostępność komunikacyjną rozwijających się obrzeży miasta. Przykładem są podpoznańskie Plewiska. Mieszkania na Osiedlu Villa Cascada o powierzchni 101 mkw. są dostępne w cenie 350 tys. zł. Porównywalna kwota w Poznaniu z reguły wystarczy na lokale dwupokojowe, niekiedy pozbawione balkonów. Dlatego też warto poszukać rozwiązania, które będzie połączeniem korzystnej ceny, jak i wygodnego metrażu. Większe powierzchnie są także bardziej perspektywiczne, szczególnie dla osób, które planują rodzinę. Kilkupokojowe mieszkania to rozwiązanie idealne dla par, rodzin z dziećmi, jak i osób starszych.

Każdy z nas, niezależnie od wieku, potrzebuje własnej przestrzeni, prywatności i swobody. W obrębie osiedla Słoneczne Tarasy w Plewiskach, deweloper zadbał o to, by zapewnić klientom nie tylko mieszkanie, ale i infrastrukturę dodatkową. Do lokali o powierzchni 74 mkw. przynależy obszerny taras, zaś w skład mniejszych mieszkań parterowych (50 mkw.) wchodzi ogródek. Dostępne są również miejsca parkingowe. Warto dodać, że koszty utrzymania mieszkania o większej powierzchni nie różnią się znacząco od kwot związanych z życiem w mniejszym lokum. Dodatkowo otrzymujemy bezcenny komfort i przestrzeń, którą z powodzeniem zagospodarujemy.