Targi mieszkaniowe już wkrótce!

Już w pierwszy weekend września rozpoczną się Targi Mieszkaniowe, podczas których będzie można zapoznać się z pełną ofertą wielkopolskich deweloperów. Jest to wydarzenie obowiązkowe dla osób rozważających zakup nieruchomości na terenie Poznania i okolic. Nową ofertę oficjalnie zaprezentuje też spółka Twoje, która rozpoczyna inwestycję Słoneczne Tarasy 2.

Bezpośrednia interakcja z deweloperami oraz możliwość porównania wielu ofert w jednym miejscu to nadrzędny atut całej imprezy. Targi są idealną okazją do tego, by spotkać się z poszczególnymi wystawcami i zasięgnąć od nich informacji na temat ich inwestycji. Dodatkowo, każdy uczestnik imprezy może skonsultować się z doradcą finansowym bądź pośrednikiem obrotu nieruchomościami. Najbliższe targi zostaną także wzbogacone o bezpłatne prelekcje dotyczące rynku nieruchomości.

Targi Mieszkaniowe to również czas premier. Wiadomo już, że deweloper Twoje M oficjalnie zaprezentuje wówczas swój najnowszy projekt o nazwie Słoneczne Tarasy 2. Warto więc zarezerwować sobie czas i wziąć w nich udział 6 lub 7 września między godziną 10 a 17 w hali nr 3 MTP.