Konkurs rozstrzygnięty

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy zwycięzców naszego konkursu dla mieszkańców Osiedla Słoneczne Tarasy „Stwórz ogród lub taras swoich marzeń”. Konkurencja była spora, zgłoszenia napływały do ostatniej chwili i były tak fantastyczne, że mieliśmy naprawdę duży problem z wyborem zwycięzcy. Nasi konkursowicze wykazali się inwencją, pracowitością i…gospodarności, bo na wielu ogródkach pojawiły się już pierwsze plony. Doceniamy pracę włożoną w zdjęcia oraz opisy Państwa ogrodów i tarasów, ale zgodnie z regulaminem zwycięzca może być tylko jeden… Ogłaszamy, że właścicielami najpiękniejszego ogrodu wg Twojego M okazali się Państwo Agnieszka i Marcin Buszewscy! Podczas wręczenia nagrody w naszym biurze przy ul. Mostowej mieliśmy okazję do rozmowy o planach dotyczących nagrody. Z pewnością na liście priorytetów państwa Buszewskich znajduje się oczko wodne, a my trzymamy kciuki za realizację tego planu :) Jeszcze raz serdecznie gratulujemy, a Państwa zapraszamy do obejrzenia zdjęć zwycięskiego ogrodu.

  • Twoje-M-konkurs-ogrody-wrecz-1

  • Twoje-M-konkurs-ogrody-wrecz-2

Zwycięski ogród

{phocagallery view=category|categoryid=19|detail=3|displaybuttons=1|type=0|paddingmosaic=5}

Kilka słów o zwycięskim ogrodzie

Ogród Państwa Buszewskich choć niewielki (50m²) idealnie współgra z prostotą i funkcjonalnością cechującą projekty Twoje M. Czytelny podział na część wypoczynkową i warzywniak, uważny dobór roślin i dbałość o detale tworzą przestrzeń, która zachęca do wypoczynku.

Oto co o swoim projekcie napisali sami zwycięzcy:
"50 m² bliżej natury. Choć niewielki, nasz ogródek pomógł nam spełnić marzenie o tym, by mieszkając blisko miasta mieć możliwość codziennego kontaktu z naturą. Wychodząc z mieszkania możemy nie tylko posiedzieć z kawą na tarasie patrząc jak rosną i kwitną posadzone przez nas rośliny, ale i poleżeć na zielonej trawce, narwać świeżych ziół lub zebrać własnoręcznie wyhodowane warzywa. Dochowaliśmy się dorodnej sałaty, fasoli, pomidorków, kalarepy, rzodkiewki, koperku, tymianku, szczypiorku, pietruszki, bazylii, chrzanu, a nawet kilku gronek porzeczek :). I to wszystko na kilku metrach kwadratowych! Zależało nam przy tym, aby nasz ogródek był różnorodny i przyjaznym motylom i pszczołom. Dlatego niewiele u nas iglaków, a w zamian posadziliśmy sporo gatunków miododajnych. Znalazło się też miejsce na domek narzędziowy i na grilla, gdyby po warzywnej sałatce przyszła ochota na coś mniej zdrowego. Oczywiście to nie koniec pracy nad naszym ogródkiem. Już myślimy nad tym, gdzie zbudować oczko wodne. Nic tak przecież nie cieszy, jak stwarzanie własnego zielonego zakątka”.