Okolica inwestycji pod lupą?

Poszukiwanie mieszkania to skomplikowany i długotrwały proces, podczas którego nie tylko cena nieruchomości ma znaczenie. Na co jeszcze warto zwrócić szczególną uwagę podczas wyboru swojego wymarzonego M?

Prócz ceny i lokalizacji inwestycji liczy się także jej najbliższa okolicy. Decydując się na zakup mieszkania bądź domu należy uwzględnić to, że spędzi się w nim znaczną część swojego życia. Warto więc zainwestować w nieruchomość usytuowaną w ciekawym otoczeniu i w pobliżu dogodnej infrastruktury. Osiedla Słoneczne Tarasy 1 oraz Słoneczne Tarasy 2 zlokalizowane są podpoznańskich Plewiskach, a wyróżnia je przytulny podmiejski charakter. Mimo położenia w zacisznej i zielonej okolicy, w pobliżu osiedla zlokalizowana jest cała niezbędna infrastruktura, m.in. sklepy, szkoły, apteki i inne punkty użyteczności publicznej. Dogodny dojazd do aglomeracji miejskiej Poznania różnymi środkami komunikacji to także istotny atut tej inwestycji. Do centrum stolicy Wielkopolski można dojechać w kilkanaście minut.

Łącząc te udogodnienia z korzystną lokalizacją i atrakcyjną ceną nieruchomości warto zapoznać się z ofertą dewelopera Twoje M i docenić atuty życia w podmiejskiej miejscowości.