Aktualne informacje o dostępności mieszkań

Dobra koniunktura na rynku oraz dofinansowania płynące z programu „Mieszkanie dla Młodych” przekładają się na dynamiczną sprzedaż mieszkań deweloperskich w Plewiskach. Spółka Twoje M, realizująca inwestycje Słoneczne Tarasy i Słoneczne Tarasy 2, nie zwalnia dzięki temu tempa swojej pracy. Ile lokali jest jeszcze dostępnych w ofercie dewelopera?

W listopadzie zakończono sprzedaż wszystkich mieszkań w obrębie V etapu inwestycji Słoneczne Tarasy. W ofercie pozostały jeszcze lokale realizowane w ramach VI oraz VII etapu osiedla. Na parterze dostępnych jest jeszcze kilka mieszkań z ogrodami o powierzchni wynoszącej ok. 50 mkw. Na piętrze pozostało zaś nieco więcej mieszkań z obszernymi tarasami. W obu etapach istnieje możliwość dokonania wyboru według swoich preferencji. Popularność tego typu rozwiązań architektonicznych przełożyła się na kontynuację projektu w zmodernizowanej formie. W  przypadku I etapu drugiego przedsięwzięcia deweloperskiego pod szyldem Słoneczne Tarasy 2 w sprzedaży są zatem tożsame dwa rodzaje mieszkań. Większość z nich jest jeszcze dostępna. Lokale będą gotowe do odbioru najpóźniej w styczniu 2016 roku.

Wszystkie mieszkania deweloperskie Twojego M objęte są programem „Mieszkanie dla Młodych”. Dzięki atrakcyjnej cenie, funkcjonalnym rozwiązaniom konstrukcyjnym oraz dogodnej lokalizacji, osiedle Słoneczne Tarasy i Słoneczne Tarasy 2 w Plewiskach, wyróżniają się na wielkopolskim rynku nieruchomości.