Nowe mieszkanie? - Im szybciej tym lepiej!

Decyzja o zakupie nieruchomości nie należy do najłatwiejszych. Przed jej podjęciem klienci spędzają godziny, tygodnie, a nawet długie miesiące na dokładne przeanalizowanie jak największej liczby ofert. Natłok informacji często prowadzi do tego, że swój zamiar odkładają oni na bliżej nieokreśloną przyszłość. Jak szukać i naprawdę znaleźć swoje wymarzone M?

Kluczowym aspektem decyzyjnym jest oczywiście cena nieruchomości. To ona jest podstawą selekcji ofert. Dzięki programowi „Mieszkanie dla Młodych” znacznie zwiększyły się możliwości inwestycyjne Polaków. Warto jednak mieć na uwadze, że nowe mieszkania w atrakcyjnych cenach są bardziej dostępne poza Poznaniem, aniżeli w jego centrum. Na osiedlu Słoneczne Tarasy i Słoneczne Tarasy 2 w Plewiskach wszystkie lokale są objęte rządowym dofinansowaniem. W ofercie dewelopera Twoje M dostępne są mieszkania z tarasem oraz ogrodem.

Przy podejmowaniu decyzji należy także zwrócić uwagę na otoczenie nieruchomości oraz infrastrukturę i dostępne udogodnienia. Im bardziej kompleksowo zagospodarowana okolica tym  lepiej dla naszego komfortu życia. Pod tym względem Plewiska w pełni spełniają kryteria przyszłych mieszkańców. Przyspieszyć swoją decyzję o zakupie nieruchomości warto również z innego powodu. Od stycznia 2015 r. dwukrotnie wzrośnie obowiązkowa wysokość wkładu własnego do kredytu hipotecznego. Obecnie jest to zaledwie 5 procent. Wartość ta wzrośnie docelowo aż do 20 procent w 2017 roku.