VI etap Słonecznych Tarasów prawie zakończony

W styczniu 2015 roku spółka Twoje M wydaje w posiadanie klientom mieszkania z zespołu budynków N z VI etapu budowy osiedla Słoneczne Tarasy w Plewiskach. Jest to o trzy miesiące wcześniej niż planowano. Natomiast pozostałe mieszkania z VI etapu tj. Zespół budynków P, są już na ukończeniu i na pewno będą wydawany w posiadanie przed terminem.

VI etap Słonecznych Tarasów to łącznie 16 mieszkań, w tym parterowe o powierzchni 50 mkw. z ogrodem oraz dwupoziomowe znajdujące się na piętrze budynku o metrażu 74 mkw. z przestronnymi tarasami. Ceny za mieszkania są bardzo atrakcyjne co przekłada się na zainteresowanie klientów. Ponad to wszystkie mieszkania, które znajdują się na osiedlu Słoneczne Tarasy kwalifikują się w ramy programu MdM.

Podpoznańska lokalizacja jest jednym z najszybciej rozwijających się terenów w regionie. Zaletą powstającego osiedla jest dobre położenie komunikacyjne oraz konkurencyjne dla Poznania ceny za mkw. Jednocześnie poznański deweloper zapowiada, że nie zamierza zwalniać z pracami na budowach. Do września 2015 r. zostaną ukończone wszystkie etapy osiedla Słoneczne Tarasy I.