Kup mieszkanie z deweloperem

Zakup własnego mieszkania to poważna decyzja życiowa. Zrealizowanie hasła „być na swoim” przyświeca już ponad połowie młodych Polaków. Aby marzenia o własnych czterech kątach stały się rzeczywistością, trzeba dobrze zaplanować całą inwestycję.

Wybór miejsca to pierwszy krok, który dla wielu okazuje się być najważniejszym. Liczy się dobra lokalizacja i funkcjonalny układ mieszkania. Choć cena też odgrywa znaczącą rolę. Przy formalnościach można szukać pomocy u dewelopera. Twoje M oferuje pełną pomoc przy zakupie mieszkania.

Oprócz mieszkań na Słonecznych Tarasach, gdzie dużym atutem jest możliwość skorzystania z programu MdM, Twoje M oferuje też alternatywę dla tych którzy mają lub mieli już własne mieszkania i szukają teraz czegoś większego ale w rozsądnym budżecie. W tej sytuacji dobrą propozycją jest Villa Cascada – jest to miejsce, które pozwala spełnić marzenia o przestronnym mieszkaniu w przystępnej cenie. 100-metrowa powierzchnia, spokojna okolica i wygodny dojazd do stolicy Wielkopolski to atuty apartamentów. Twoje M wspiera klientów i pomaga zamienić ciasne cztery kąty na przestronne mieszkania, a przy tym opiekunowie klientów pilnują aby cały proces zakupu począwszy od pierwszego kontaktu przebiegał sprawnie.