Ostania szansa na „słoneczne” mieszkanie

Budowa osiedla Słonecznych Tarasów toczy się bardzo intensywnie. Wszystkie prace przebiegają zgodnie z planami, a mieszkańców przybywa niemalże każdego dnia. W ofercie zostały już ostanie cztery mieszkania gotowe na ten rok.

W Plewiskach można kupić lokale o metrażach 50 i 74 mkw., które dostępne są w dwóch opcjach – z ogródkiem lub z tarasem. Dobra lokalizacja, korzystna cena i funkcjonalny układ mieszkania przyciągają nowych lokatorów, dlatego z zakupem mieszkania trzeba się śpieszyć, gdyż zostały tylko cztery mieszkania dwupoziomowe dla tych, którzy chcieliby jeszcze w 2015 roku zamieszkać u siebie. Mieszkania w większym wariancie dostępne są od 285 000 zł.

Minione lata pokazują, że coraz więcej Polaków decyduje się na własne cztery kąty, dlatego Twoje M, chcąc spełnić marzenia młodych, buduje więcej nowych mieszkań. Budynek R gotowy jest już w 95, a budynek S w 90%. Tym samym ostatni etap, czyli VII, dobiega końca. Wszystkie lokale na osiedlu Słoneczne Tarasy oraz Słoneczne Tarasy 2 dostępne są w ramach programu Mieszkanie dla Młodych.