Lepiej kupić niż wynająć

Posiadanie swojego M to marzenie, które spędza sen z powiek młodym ludziom, bo każdy chciałby „być na swoim”. Większość uznaje zakup własnych czterech kątów za korzystniejsze rozwiązanie niż wynajem mieszkania. Lepiej przecież inwestować „w swoje” niż w czyjeś, płacić raty kredytu niż raty za najem.

Pozytywów inwestowania w mieszkanie pod Poznaniem jest wiele. Jednym z podstawowych są koszty. I tak, miesięczna rata kredytu za mieszkanie warte 230 000 zł – przy 10% wkładzie własnym i kredytem na 30 lat – wynosi 950 zł, czyli znacznie mniej niż wynajem 2-pokojowego mieszkania w Poznaniu. Za lokum warte 290 000 zł miesięczny koszt wyniesie około 1200 zł, a mieszkanie kosztujące 350 000 zł to wydatek około 1500 zł.

Mieszkania w Plewiskach na Słonecznych Tarasach 2 to doskonałe miejsce do zamieszkania. Dobra lokalizacja pozwala cieszyć się mieszkańcom nieograniczonymi możliwościami spędzania wolnego czasu na tarasie lub w ogrodzie. Nowe mieszkanie będzie również idealnym miejscem na relaks w gronie rodziny czy ze znajomymi. Atutem lokali jest także to, że objęte są programem Mieszkanie dla Młodych.