Korzystniej pod miastem

Ostatnie lata pokazują, że Polacy chętniej wybierają mieszkania poza miastem. Zatłoczone ulice oraz brak bliskości terenów zielonych sprawiają, iż rośnie popularność lokali znajdujących się na obrzeżach metropolii. Dla poznaniaków dobrą alternatywą jest zakup mieszkania w Plewiskach, gdzie panuje podmiejska cisza i spokój.

Plewiska są doskonałym przykładem opłacalności zamiany centrum Poznania na obrzeża. Koszt niewielkiego mieszkania w mieście jest porównywalny z lokalem o powierzchni aż 100 mkw. w inwestycji Villa Cascada, w której kwota za mkw. to tylko 3500 zł. Klienci zyskują przestronny salon z częścią kuchenną i m.in. trzy sypialnie, a tym samy zapewniają sobie znaczny komfort i wygodę. Łącznie za przestronne mieszkanie w Villi Cascada zapłacą tylko 350 000 zł.

Dodatkowym atutem jest spokojna okolica, bliskość terenów zielonych, a także dobre połączenie z centrum. Co więcej, jest to teren atrakcyjny również dla dzieci. Dużo przestrzeni pozwala na wiele zabaw i spotkań z rówieśnikami.