Niesamowite prezenty dla klientów z okazji 5-tych urodzin Twojego M!

Od chwili naszego pojawienia się na poznańskim rynku deweloperskim minęło już 5 lat. Przez cały ten czas dokładamy wszelkich starań, by jak najlepiej dbać o naszych klientów. Specjalna okazja wymaga wyjątkowej oprawy, więc z okazji naszych urodzin przygotowaliśmy wspaniałe prezenty.

Tylko teraz ceny mieszkań zostały obniżone nawet o 30.000 złotych! Oznacza to, że mieszkania na parterze są dostępne już od 210.000 złotych. Z kolei dwupoziomowe mieszkanie z przestronnym tarasem klienci Twojego M mogą kupić już od 285.000 złotych.
Co więcej, atrakcyjne osiedle Słoneczne Tarasy zyska teraz dodatkowy atut – stanie się osiedlem chronionym. Dzięki wdrażanemu systemowi monitoringu, nasi mieszkańcy będą mogli czuć się bezpiecznie. Ponadto zatroszczymy się o to, by system zabezpieczeń w żaden sposób nie naruszał prywatności naszych klientów.

Przygotowując urodzinowe prezenty, Twoje M nie zapomina jednak także o tych, którzy zaufali nam już wcześniej. W październiku do naszych klientów trafią niespodzianki umilające życie we własnym mieszkaniu. Następne prezenty to kwestia czasu. Planujemy również, by po nowym roku przekazać mieszkańcom naszych osiedli karty lojalnościowo-rabatowe do punktów usługowych na terenie całej gminy.