Jak niedrogo urządzić mieszkanie?

Jak niedrogo urządzić mieszkanie?

Kreatywna aranżacja wnętrza jest nie tylko sposobem na nadanie mu pasującego do nas charakteru, dzięki niej zyskujemy poczucie, że jesteśmy u siebie w domu. To właśnie odpowiedni wystrój wnętrz sprawia, że zaczynamy czuć się w mieszkaniu dobrze.

Zaplanuj swoje wydatki

Zakup mieszkania to jedna z ważniejszych inwestycji w życiu. Odbiór kluczy to dopiero początek wydatków. Określ czego chcesz, na czym możesz zaoszczędzić.

Określ budżet jakim dysponujesz, aby dokładnie zaplanować zakupy. Ułatwi Ci to również określić standard wykończenia danego mieszkania. Warto przeglądać katalogi, magazyny i blogi wnętrzarskie, aby wybrać styl, za którym będziesz podążać. Kuchnia i łazienka są najdroższe do wykończenia, ale urządza się je na lata, dlatego warto przemyśleć jakie materiały w nich zastosujemy. Podejmij decyzję co będziesz mieć na podłogach: panele czy parkiet. Ściany można pomalować samemu. Szukaj promocji, porównuj ceny.

Urządź mieszkanie taniej z firmą Twoje M.

Kupując mieszkanie od dewelopera, zadbaj o jego odpowiedni wystrój, tak aby czuć się w nim komfortowo. Pomaluj ściany na ulubiony kolor, przygotuj podłogi, kup lub stwórz kilka oryginalnych dodatków i nadaj w ten sposób swojemu mieszkaniu, pasującego do Ciebie charakteru. Drzwi, płytki, panele, meble, a nawet architekt wnętrz, skorzystaj z programu partnerskiego firmy Twoje M. Z nami taniej wykończysz mieszkanie. Oferujemy atrakcyjne rabaty na zakupy u partnerów inwestycji – wyłącznie dla mieszkańców osiedla Komfortia! Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę rabatową na produkty naszych partnerów. Skorzystaj z rabatów nawet do 25% i zaoszczędź na wykończeniu wnętrza. Zachęcamy do regularnego śledzenia naszej oferty rabatowej – liczba partnerów inwestycji ciągle się powiększa!