Mieszkania w Skórzewie

Dlaczego warto zamieszkać w Skórzewie?

Jeśli szukasz mieszkania położonego w spokojnej okolicy, dogodnie skomunikowanej z Poznaniem, Skórzewo to miejsce dla Ciebie. Atrakcyjność miejscowości wciąż wzrasta - i to nie bez powodu. Deweloperzy wznoszą tam nowe osiedla, oferując mieszkania w wysokim standardzie, dbając przy tym o rozwój infrastruktury. Mieszkania na sprzedaż w Skórzewie to nowoczesne lokale, będące odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających mieszkańców. Znajdują się jednocześnie blisko terenów zielonych i w niedalekiej odległości od miasta, zostały zaprojektowane z myślą o optymalnym komforcie codziennego życia i z dbałością o każdy detal. Jakich korzyści możemy się spodziewać, wybierając nowe mieszkania w Skórzewie?

Atrakcyjna infrastruktura Skórzewa

Chcesz szybko dojechać do centrum miasta, a po powrocie z pracy, nie tracąc czasu na szukanie wolnego miejsca postojowego, zaparkować tuż pod blokiem? Nowe mieszkania w Skórzewie zlokalizowane są na nowoczesnych osiedlach ze swobodnym dostępem do infrastruktury. Na terenie osiedli znajdują się parkingi, a do centrum Poznania dojechać można w kilkanaście minut.

Mieszkania w Skórzewie to opłacalna inwestycja

Na peryferiach miasta mieszkania na sprzedaż są tańsze niż w centrum. Za cenę lokalu o powierzchni około 30 m² w centrum, można znaleźć kilkupokojowe mieszkanie pod Poznaniem. Co więcej, decydując się na zakup mieszkania deweloperskiego, jesteśmy zwolnieni z opłaty podatku od czynności cywilnoprawnych, w wysokości 2% ceny nieruchomości. Warto także pamiętać, że koszty utrzymania w Skórzewie będą niższe niż w Poznaniu. A zatem, nowe mieszkania na sprzedaż w Skórzewie to skuteczny sposób na minimalizację kosztów, przy maksymalizacji korzyści.

Swobodny dostęp do różnorodnych usług

Skórzewo ma imponujące zaplecze handlowo-usługowe. Decydując się na zakup nowego mieszkania w Skórzewie mamy dostęp między innymi do galerii handlowej, sklepów z różnych branż, aptek, restauracji, czy centrum fitness. Wybierając dla swojej rodziny mieszkanie w Skórzewie nie musisz także martwić się o edukację najmłodszych - w miejscowości znajduje się żłobek, przedszkole i szkoły podstawowe.

Mieszkania blisko natury i terenów rekreacji

Wybierając swoje nowe mieszkanie w Skórzewie, wybierasz życie blisko natury. Deweloperzy oferują mieszkania na sprzedaż zlokalizowane w pobliżu terenów zielonych, takich jak Lasek Marceliński czy Lasek w Dąbrówce. Skórzewo to doskonałe miejsce także dla miłośników naprawdę aktywnego wypoczynku. Na terenie miejscowości znajdują się korty tenisowe, boisko, tor gokartowy, a na najmłodszych i ich rodziców czeka Park Rozrywki.

Gdzie warto zamieszkać w Skórzewie?

Skórzewo cieszy się dużym zainteresowaniem nabywców - dogodna lokalizacja i atrakcyjne warunki życia przyciągają kolejnych mieszkańców. Nowe mieszkania na sprzedaż położone są głównie po zachodniej stronie miejscowości. Wśród propozycji deweloperów atrakcyjną ofertę stanowią mieszkania w Skórzewie, zlokalizowane przy ulicy Kozierowskiego 36 i 38, jakie proponuje deweloper Twoje M. Inwestycja znajduje się w sąsiedztwie ulicy Poznańskiej, będącej główną arterią Skórzewa, która prowadzi bezpośrednio do drogi ekspresowej S11. Oferta dewelopera TWOJE M to:

  • mieszkania nowoczesne, funkcjonalne i jasne - posiadają duże okna, przez które swobodnie wpada naturalne światło,
  • lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe,
  • mieszkania z ogródkami na parterze i dużymi balkonami na piętrach.

Zainteresowała Cię oferta? Poznaj jej szczegóły i wybierz swoje wymarzone, nowe mieszkanie w Skórzewie już teraz - skontaktuj się z deweloperem Twoje M!