Nowe mieszkania deweloperskie w Plewiskach

Mieszkania w Plewiskach

Poznańska firma deweloperska Twoje M, zajmuje się sprzedażą mieszkań z rynku pierwotnego w Plewiskach koło Poznania. Unikalne projekty nieruchomości z charakterem tworzone są przez grono profesjonalistów. Dogodna lokalizacja na przedmieściach dużego miasta jest ogromną zaletą naszej oferty.

W naszej ofercie nieruchomości w Plewiskach znajdują się:

  • lokale biurowo – usługowe Smarter
  • lokale mieszkalne - Słoneczne Tarasy II

Słoneczne Tarasy II

Przestronne mieszkania z dużym tarasem lub ogrodem w doskonałej lokalizacji to cechy charakterystyczne osiedla Słoneczne Tarasy II w Plewiskach pod Poznaniem. Jest to doskonała oferta dla osób, które lubią spędzać czas na świeżym powietrzu. Bez wątpienia docenią ją również rodziny z dziećmi. Korzystna cena oraz klasyczny styl zabudowy nadają kameralnemu osiedlu dodatkowego uroku.

Czekają na Ciebie mieszkania w okolicach Poznania w dwóch odsłonach:

  • dwupoziomowe (3-pokojowe) mieszkanie o pow. 82m² z tarasem,
  • dwupoziomowe (4 pokojowe) mieszkanie o pow. 87m² z ogrodem.

Duży taras jest świetną alternatywą dla tradycyjnego balkonu. Grillowanie, oglądanie zachodów słońca, relaks z książką czy romantyczna kolacja to przyjemności, na które mogą pozwolić sobie mieszkańcy naszych nieruchomości w Plewiskach.

Plewiska - dobra komunikacja

Dobra lokalizacja Plewisk umożliwia szybki dojazd do pracy w mieście oraz korzystanie z jego uroków. Cicha i spokojna okolica na przedmieściach Poznania sprawia, że Plewiska to urokliwe miejsce, idealne do zrealizowania marzenia o własnych czterech kątach.

Mieszkania w Plewiskach na osiedlu Słoneczne Tarasy II spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców. Wysoki standard wykończenia i funkcjonalność powodują, że nasze nieruchomości zachwycają komfortem użytkowania.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Z nami kupisz mieszkanie bez pośredników, w korzystnej cenie.

Wybierz interesującą Cię ofertę i skontaktuj się z nami - służymy radą na każdym etapie zakupu.