Nowe mieszkania deweloperskie w Rokietnicy

Deweloper Twoje M ma w swojej ofercie szeroki wybór nieruchomości z rynku pierwotnego zlokalizowanych w Rokietnicy. Nowe mieszkania na sprzedaż skierowane są do osób, które cenią wygodę na co dzień, a także potrafią docenić komfort i funkcjonalność rozwiązań architektonicznych zastosowanych w mieszkaniu.

Z nami taniej wykończysz mieszkanie

Oferujemy atrakcyjne rabaty na zakupy u partnerów inwestycji
– wyłącznie dla mieszkańców osiedla Komfortia!

Więcej

Z myślą o Tobie – Zobacz więcej co stworzyliśmy dla Ciebie

Osiedle Komfortia – Oferujemy nieruchomości o różnych powierzchniach dopasowane do Twoich potrzeb

Osiedle Komfortia w Rokietnicy przy ul. Trakt Napoleoński 13 to najnowsza inwestycja poznańskiego dewelopera Twoje M. Nieruchomość zlokalizowana w Rokietnicy łączy w sobie innowacyjne rozwiązania, które dowodzą dbałości o wygodę mieszkańców.

Wysokie i przestronne pomieszczenia świetnie nadają się dla osób ceniących wygodę oraz komfort użytkowania. Zaletą mieszkań w Rokietnicy jest bliskie sąsiedztwo miejsc do uprawiania sportu i relaksowania się, np. Tarnowskich Term czy Jeziora Kierskiego.

Idealnie rozplanowane mieszkania – Od razu poczujesz się komfortowo

34 m²

1 pokój

  • Mieszkanie na parterze
  • Łazienka z oknem
  • Ogródek
  • Oddzielna kuchnia
Więcej

42 m²

2 pokoje

  • Balkon w mieszkaniach na piętrze/ogród na parterze
  • Kuchnia w aneksie
Więcej

60 m²

3 pokoje

  • 2 typy mieszkań
  • Aneks kuchenny z możliwością zamknięcia
  • Ogród lub balkon
Więcej

Z myślą o Tobie – Odkryj miejsce stworzone dla Ciebie

Wyjątkowe wnętrze – Takiego komfortu potrzebujesz

Rokietnica - doskonała lokalizacja

Zakup mieszkania w Rokietnicy, gminie położonej zaledwie 15 minut od centrum Poznania, ma wiele zalet i jest szczególnie doceniany przez wielbicieli zielonych terenów, aktywnego wypoczynku oraz ciszy i spokoju. Dobre połączenia komunikacyjne z innymi ośrodkami miejskimi, przede wszystkim z Poznaniem i Tarnowem Podgórnym, a także obecność dworca kolejowego i drogi ekspresowej S11 w pobliżu sprawiają, że Rokietnica jest dobrym miejscem do zamieszkania na stałe. Sąsiedztwo z Tarnowem Podgórnym stanowi również duży potencjał inwestycyjny .W Tarnowie Podgórnym jest ponad 5.000 firm, co generuje zapotrzebowanie na najem mieszkań w najbliższej okolicy. W pobliżu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz na co dzień: sklep spożywczy, pocztę, bank czy aptekę. W Rokietnicy znajdują się również szkoły i przedszkola, do których mogą uczęszczać Twoje dzieci.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań deweloperskich pod Poznaniem.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi.


Rokietnica: ul. Trakt Napoleoński