Mieszkania trzypokojowe 60 m² w Rokietnicy

Jeśli szukasz przestronnego i komfortowego mieszkania pod Poznaniem, mamy dla Ciebie świetną propozycję. Odkryj mieszkanie trzypokojowe z rynku pierwotnego na osiedlu Komfortia w Rokietnicy. Jest idealne dla osób, które chcą zamieszkać w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie chcą mieć zapewniony szybki i łatwy dojazd do Poznania. Oferowane mieszkania trzypokojowe to lokale o projektowanej powierzchni użytkowej 60m².

Mieskanie 1.01

Zestawienie powierzchni

Pomieszczenie Powierzchnia
01 Hol 6,62 m²
02 Łazienka 5,15 m²
03 Salon z aneksem 25,61 m²
04 Pokój 10,31 m²
05 Pokój 12,40 m²
Razem 60,09 m²
Mieskanie 0.04

Zestawienie powierzchni

Pomieszczenie Powierzchnia
01 Hol 5,45 m²
02 Łazienka 4,53 m²
03 Garderoba 2,75 m²
04 Salon z aneksem 26,82 m²
05 Pokój 10,30 m²
06 Pokój 10,77 m²
Razem 60,62 m²

Osiedle Komfortia w Rokietnicy pod Poznaniem – tanie mieszkania trzypokojowe o wysokim standardzie wykończenia.

Mieszkania trzypokojowe na sprzedaż w okolicach Poznania od dewelopera Twoje M to propozycja, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców. Lokale są bardzo przestrzenne, jasne i przytulne. Mieszkanie w nich to prawdziwa przyjemność! Jeśli szukasz lokum z dużymi oknami to nasza oferta mieszkań jest właśnie dla Ciebie.

Ogromną zaletą naszych inwestycji mieszkaniowych są duże odległości pomiędzy budynkami. Zdecydowanie wyróżnia to naszą ofertę na tle konkurencji. Rzadko się zdarza, żeby na osiedlu deweloperskim było aż tyle przestrzeni!

W naszej ofercie dostępne są 2 typy lokali 3-pokojowych:

Z garderobą, łazienka bez okna, aneks kuchenny z możliwością zamknięcia, mieszkania występują na parterze z ogrodem, na piętrze I i II z balkonem

mieszkanie występuje na piętrze I lub II z balkonem, aneks kuchenny, łazienka z oknem.

Rokietnica Droga Ekspresowa

Doskonała lokalizacja mieszkań trzypokojowych koło Poznania.

Atrakcyjna lokalizacja to jeden z największych atutów osiedla Komfortia w Rokietnicy. Inwestycja znajduje się w położeniu, które zapewnia:

dostęp do najważniejszych obiektów użyteczności publicznej

szybki i łatwy dojazd do Poznania

możliwość obcowania z naturą
– liczne tereny zielone oraz jeziora


Ważną informacją dla osób pracujących lub uczących się w Poznaniu jest to, że można tam dojechać nie tylko samochodem, ale także pociągiem oraz autobusem komunikacji miejskiej. Dojazd samochodem – drogą ekspresową S11 – zajmuje tylko 15 minut!