Mieszkania trzypokojowe

Spełnij marzenia o przestronnym mieszkaniu, w którym życie staje się lepsze. Mieszkania w Skórzewie to trzypokojowe lokale, o powierzchni, od 58 m² do 75 m². Poznaj wnętrza, które zostały zaprojektowane po to, by ich mieszkańcy przekonali się, jak przyjemnie mogą upływać dni, kiedy tylko jest się w wymarzonym miejscu. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń i duże okna, sprawiają, że oferowane lokale są jasne i przestronne, a dodatkowe udogodnienia wpływają na komfort codziennego życia. Odkryj nieruchomości w Skórzewie.

Poznaj komfort – jaki zapewniają trzypokojowe mieszkania w Skórzewie

Jeśli cenisz wnętrza pełne naturalnego światła i estetyki, mieszkania trzypokojowe o metrażu od 58 m² do 75 m² w Skórzewie bezpośrednio od dewelopera to oferta dla Ciebie. Przestronne lokale kryją:

  • pokój dzienny z kuchnią,
  • dwa pokoje do dowolnego zagospodarowania,
  • przedpokój,
  • łazienkę oraz osobne WC.

Ustawne pomieszczenia umożliwiają stworzenie optymalnie funkcjonalnych aranżacji w dowolnym stylu. Oferujemy na sprzedaż mieszkania, które stają się ulubionym miejscem wszystkich domowników. Znajdziesz w nich wytchnienie po całym dniu, spokój, bezpieczeństwo i radość z każdego dnia.

Mieszkania trzypokojowe

Flowers

Mieszkania trzypokojowe w Skórzewie to nie tylko od 58 m² do 75 m² powierzchni, to także dodatkowe ponad 10 m² lub ponad 100 m² w postaci balkonu lub prywatnego ogródka. To dodatkowa przestrzeń sprzyjająca zarówno odpoczynkowi, jak i rekreacji, to dodatkowa możliwość spędzania czasu sam na sam ze sobą lub w gronie przyjaciół, na świeżym powietrzu, bliżej natury.

Inwestycja – pełna korzyści dla mieszkańców

Nie bez powodu wybraliśmy Skórzewo jako lokalizację naszych mieszkań - trzypokojowy lokal o powierzchni od 58 m² do 75 m², z rynku pierwotnego, bezpośrednio od dewelopera, położony w spokojnej miejscowości, dogodnie skomunikowanej z Poznaniem to atrakcyjna oferta. A miejsce parkingowe czy dostęp do komórek lokatorskich to jedne z dodatkowych udogodnień, jakie czekają na mieszkańców.

Skontaktuj się z nami, sprawdź mieszkania w Skórzewie i zamieszkaj na własnych 60 m².