Mieszkania czteropokojowe

Szukasz dużego mieszkania z równie dużym ogrodem? Mieszkania w Skórzewie to czteropokojowe lokale o metrażu ponad 78 m², z ogrodami o powierzchni nawet ponad 220 m² lub z balkonami o powierzchni 11 m². Duża, funkcjonalna przestrzeń sprawia, że codzienność upływa pod znakiem optymalnego komfortu. Poznaj lokale, które pozwalają spełniać marzenia - o bezpiecznym, nowoczesnym, stylowym mieszkaniu, zlokalizowanym a spokojnej okolicy, dogodnie skomunikowanej z miastem.

Mieszkanie czteropokojowe w Skórzewie – miejsce, w którym chce się żyć

Oferowane w Skórzewie mieszkania czteropokojowe to 78 m², na których znajduje się:

  • pokój dzienny z kuchnią,
  • trzy pokoje do dowolnego zagospodarowania,
  • przedpokój,
  • łazienka oraz osobne WC.

Przestronne lokale dają niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Każde pomieszczenie możesz urządzić w ulubionym stylu tak, aby mieszkanie stało się prawdziwie Twoim i Twojej rodziny. To miejsce, w którym każdy znajdzie tak potrzebną prywatność, ale i miejsce, które zachęca do spędzania czasu w gronie najbliższych. To miejsce, do którego zawsze najbardziej chce się wracać, w którym na każdego domownika czeka odpoczynek i wygoda. To nie zwyczajne mieszkania na sprzedaż od dewelopera w Skórzewie - to 78 m², na których każdy może być sobą.

Mieszkania czteropokojowe

Flowers

A oprócz 78 m² mieszkańcy mają do dyspozycji prywatny ogródek lub balkon, dzięki którym poranki, wieczory, a nawet całe dnie, nabierają wyjątkowego charakteru.

Zamieszkaj w Skórzewie – zamieszkaj wygodnie

Mieszkania czteropokojowe w Skórzewie to nowe lokale o powierzchni ponad 78 m² dostępne na sprzedaż, bezpośrednio od dewelopera. Jako doświadczony deweloper zapewniamy zarówno komfort i bezpieczeństwo zakupu wymarzonego M, jak i udogodnienia w inwestycji, sprzyjające optymalnej wygodzie życia - między innymi miejsce parkingowe i dostęp do komórek lokatorskich.

Chcesz poznać mieszkania w Skórzewie jeszcze lepiej? Skontaktuj się z nami!