Odbiór mieszkania
Witaj w Twoim M

Dzień odbioru mieszkania to długo oczekiwany, a także wyjątkowy dzień w Twoim życiu. Po licznych perypetiach związanych z wyborem mieszkania, podjęciem decyzji o zakupie, załatwieniem kwestii formalnej w banku, nadchodzi dzień, kiedy dostajesz od nas coś więcej niż tylko klucze.

To nowy etap życia, pełen nowych wrażeń i przeżyć w Twoim własnym M. Skoro to tak ważny moment, towarzyszy mu wiele emocji, zatem dołożymy wszelkich starań, byś czuł się otoczony odpowiednią opieką i nie był w tym dniu sam.

Będziemy razem z Tobą na każdym etapie. Pokrótce przedstawiamy Tobie przebieg całego procesu związanego z odbiorem mieszkania, aby był on dla Ciebie jasny i klarowny.


PRZED ODBIOREM

 

1. Informacja o gotowości

Otrzymasz pismo, bądź maila o gotowości do odbioru.

 

2. Ustalenie Terminu Odbioru

Skontaktuj się ze swoim opiekunem – Doradcą z działu sprzedaży lub pracownikiem działu technicznego, aby określić dokładny dzień i godzinę celem przekazania kluczy i spotkania w Twoim mieszkaniu.

 

3. Mail z dokumentacją – zapoznanie się

Sprawdź maila – otrzymasz wszystkie dokumenty, które będą podpisywane w dniu odbioru. Jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania - zadaj je jeszcze przed spotkaniem.

 


DZIEŃ ODBIORU

 

4. Odbiór mieszkania

Miejsce spotkania: Twoje nowe mieszkanie.

 

W dniu odbioru ważna jest Twoja obecność

Nie musisz zabierać na odbiór żadnych dokumentów, umów, ani dowodu osobistego.

 

Osoby zgromadzone

 1. Najważniejsza osoba, czyli Ty – szczęśliwy posiadacz nowego mieszkania.

  UWAGA: Jeśli kupujesz mieszkanie z partnerem/partnerką, siostrą, mamą, tatą – wszyscy musicie być obecni. W przypadku braku obecności choćby jednej osoby kupującej, konieczne będzie pełnomocnictwo do działania w jej imieniu w tym zakresie.

 2. Kierownik budowy lub pracownik działu technicznego – Twój opiekun z działu budowlanego.

  Kierownik lub pracownik działu technicznego jest na odbiorze, aby przeprowadzić Ciebie przez całą część techniczną. Zawsze możesz zwrócić się do nich z pytaniami z tego zakresu. Możesz również zwrócić się do nich z prośbą o radę lub pomoc, począwszy od odbioru mieszkania. To właśnie z nimi będziesz mieć od teraz największy kontakt

 

4.1 Przegląd mieszkania

 

4.2 Podpisanie dokumentów

Podpisanie dokumentacji odbiorowej (tej, która została wcześniej wysłana mailem lub omówiona podczas spotkania) oraz wydanie kluczy do mieszkania.

 

4.3 Odbiór kluczy

Najważniejszy dla Ciebie moment – szczęśliwe życie we własnym mieszkaniu.
Pamiętaj na każdym etapie jesteśmy z Tobą, zawsze możesz na nas liczyć. Wybór mieszkania w Twoim M to dobra decyzja.

 

W SKRÓCIE


 1. info o gotowości
 2. ustalenie terminu odbioru
 3. mail z dokumentacją
 4. odbiór mieszkania
  1. przegląd mieszkania
  2. podpisanie dokumentów
  3. odbiory kluczy
 5. szczęśliwe życie we własnym mieszkaniu