Nowe inwestycje mieszkaniowe w Poznaniu

Szukasz najlepszego i bezpiecznego sposobu na ulokowanie swoich pieniędzy?

Jeśli szukasz bezpiecznego sposobu na ulokowanie swoich pieniędzy, to dobrze trafiłeś. Mamy dla Ciebie propozycję, dzięki której pomnożysz swój majątek bez większego ryzyka. Tą propozycją jest zainwestowanie w nowe nieruchomości pod Poznaniem od dewelopera Twoje M. Wybierz inwestycje mieszkaniowe i zacznij zarabiać z Twoim M!

Inwestycje deweloperskie pod Poznaniem od Twoje M – zyski większe niż z lokaty bankowej

Zakup dobrze dobranego mieszkania z rynku pierwotnego w okolicach Poznania może oznaczać zdecydowanie większe profity niż niejeden tradycyjny instrument finansowy. Kup mieszkanie na wynajem w Rokietnicy lub Plewiskach i zostań inwestorem w nieruchomości! To korzystne rozwiązanie, dzięki któremu będziesz miał wpływ na wartość swojego mieszkania, na przykład przeprowadzając remont i podwyższając jego standard.

Korzyści z zakupu mieszkania na wynajem pod Poznaniem

Zakup nieruchomości na wynajem uznawany jest przez wielu analityków za jedną z najbezpieczniejszych oraz najbardziej opłacalnych form inwestycji. Decydując się na takie rozwiązanie warto zwrócić uwagę na to, od kogo kupujemy mieszkanie. Przyszłym inwestorom rekomendujemy zakup lokalu bezpośrednio od dewelopera, bez pośredników. Dzięki temu unikniemy prowizji, jaką pobierają pośrednicy nieruchomości.

Poniżej przedstawiamy największe korzyści wynikające z ulokowania swoich oszczędności w nowe inwestycje mieszkaniowe od dewelopera Twoje M:

Inwestycja Rokietnica
  • Gwarantowana stopa zwrotu do 6%*,
  • Mieszkania na wynajem to bezpieczna inwestycja kapitału,
  • Długotrwały i pewny sposób zarabiania,
  • Inwestycja w nieruchomość może prowadzić do Wolności Finansowej – stanu, w którym przychody z najmu przewyższają wydatki na życie.

*orientacyjna wysokość stopy zwrotu w skali roku

 

Kupno mieszkania pod wynajem najbezpieczniejszą formą inwestowania kapitału.

Według analiz i wyliczeń specjalistów kupno mieszkania pod wynajem daje 3 razy więcej zysku niż w przypadku lokat bankowych. Z jednej strony inwestycja w nieruchomość generuje miesięczne przychody, z drugiej w wieloletniej perspektywie wartość lokalu zazwyczaj rośnie. Wzrost wartości nieruchomości jest związany między innymi z rosnącą inflacją.

Co ważne, Ty sam ustalasz wysokość czynszu, a więc sam decydujesz o wysokości swoich dochodów.

Inwestycja Rokietnica

„Z najnowszej analizy wynika, że kupując mieszkanie na wynajem w jednym z siedmiu badanych ośrodków (Gdańsk, Gdynia, Kraków, Łódź, Poznań, Warszawa i Wrocław) można liczyć średnio na prawie 5 proc. zysku netto”

Maciej Górka z portalu Domiporta.pl

*orientacyjna wysokość stopy zwrotu w skali roku

 

Dlaczego warto zainwestować w nieruchomość pod Poznaniem?

W naszej ofercie znajdują się nowe inwestycje mieszkaniowe na sprzedaż w najatrakcyjniejszych lokalizacjach pod Poznaniem: Rokietnicy oraz Plewiskach. Zajmujemy się sprzedażą mieszkań:

Poniższa tabelka pokazuje, ile można na nich zarobić.


  Kawalerka Mieszkania dwupokojowe Mieszkania trzypokojowe
Koszt kupna mieszkania 159 000 zł 190 000 zł 267 000 zł
Miesięczny czynsz najmu 1 100 zł 1 200 zł 1 400 zł
Poziom oczekiwanego zwrotu z inwestycji (%) ok. 6,98%* ok. 6,54%* ok. 5,47%*

 

Inwestuj. Nie czekaj.

Skorzystaj z naszej oferty nowych mieszkań koło Poznania i zacznij zarabiać na ich wynajmie! Nie ma na co czekać!

Przyszłych inwestorów zachęcamy do śledzenia naszych aktualności i informacji odnośnie planowanych inwestycji mieszkaniowych.

Skontaktuj sie z nami, zapytaj o szczegóły

 

Lidia Smorawska

Lidia Smorawska

602 701 300

ls@twojem.pl