Realizacje mieszkań w Poznaniu i okolicach

Zadowolenie klientów jest największą nagrodą

Osiedle Wiśniowe

Zobacz nasze zdjęcia przedstawiające realizacje mieszkań koło Poznania – mieszkania w Plewiskach przy ul. Fabianowskiej. Funkcjonalne i przestronne mieszkania na Osiedlu Wiśniowym zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które cenią spokojną okolicę w niedużej odległości od centrum miasta. Osiedle zamknięte gwarantuje bezpieczeństwo mieszkania i komfort użytkowania. Mieszkańcy Osiedla Wiśniowego mogą cieszyć się ciekawą aranżację pomieszczeń. Mieszkania deweloperskie budowane są w niedużej odległości od miejsc, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie: centrum handlowego, szkoły. Pobliska autostrada A2 gwarantuje komfortowy dojazd do pracy.

Słoneczne Tarasy

Słoneczne Tarasy I i II to osiedle z mieszkaniami zlokalizowanymi w Plewiskach pod Poznaniem. Nowoczesne mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które chcą wspólnie cieszyć się czasem spędzonym na świeżym powietrzu, korzystając ze swojego ogródka lub tarasu. Ogródek pozwoli zrelaksować się po pracy i będzie miłą odskocznią od miejskiego zgiełku, nawet dla najbardziej wymagających. Duży taras oznacza sporo radości dla każdego z domowników. Przestrzeń mieszkań na Słonecznych Tarasach w Plewiskach została zaprojektowana w taki sposób, by umożliwić wspólne spędzanie czasu, a jednocześnie gwarantuje odrobinę prywatności.

Mieszkanie w Plewiskach - Villa Cascada

Przestronne mieszkanie o metrażu 100 m² w Villi Cascada to wymarzone miejsce dla rodzin z dziećmi. Trzy jasne sypialnie, salon z aneksem kuchennym oraz dwie łazienki, garderoby i dwa miejsca parkingowe tworzą wyjątkowe miejsce, w którym odnajdą się osoby potrzebujące więcej przestrzeni. Bliźniaki umiejscowione zostały w spokojnej lokalizacji, dzięki czemu mieszkańcy mogą cieszyć się bliskością natury i bezpieczną okolicą na przedmieściach Poznania.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć naszych realizacji.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą mieszkań deweloperskich w okolicy Poznania: oferujemy mieszkania w Rokietnicy oraz mieszkania i lokale biurowo – usługowe w Plewiskach.