– PRZEDSPRZEDAŻ –

Lokale biurowo-usługowe w Plewiskach


LOKALE BIUROWO-USŁUGOWE
już od 5500 zł/m²* powierzchnia lokali od 22 m²


ul. Kolejowa 36, Plewiska

*cena netto

Przedsiębiorcom szukającym nowoczesnego lokalu użytkowego na sprzedaż lub do wynajęcia w okolicach Poznania polecamy nowe lokale biurowo-usługowe w Plewiskach. Oferowane biura dostępne są w ramach naszej prestiżowej inwestycji Smarter. To komfortowe lokale w atrakcyjnej lokalizacji, która może być kluczem do Twojego sukcesu!

Smarter – małe lokale użytkowe do wielkich spraw.

Jeśli chcesz, żeby siedziba Twojej firmy kojarzyła się z prestiżem, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy tanie oraz komfortowe lokale usługowe i biurowe w Plewiskach o powierzchni od 22 m². Smarter od dewelopera Twoje M to przestrzeń biurowo-usługowa dla nowoczesnych przedsiębiorców. Największe zalety naszej inwestycji to:

  • nowoczesne budownictwo,
  • wysoki standard wykończenia,
  • atrakcyjna lokalizacja.

Nasze lokale biurowo - usługowe w Plewiskach pod Poznaniem dostępne są na sprzedaż.

Lokal użytkowy w ramach inwestycji Smarter to przestrzeń, która sprawdzi się zarówno jako biuro, jak i punkt usługowy. Smarter to idealna lokalizacja na start – lokali w takich cenach na próżno możesz szukać w Poznaniu. Jeśli planujesz otworzyć swój biznes w okolicach Poznania, skontaktuj się z nami. Nasi doradcy pomogą Tobie w wyborze najlepszego lokalu.

Dlaczego akurat Plewiska?

Dlaczego warto kupić lokal biurowo-usługowy w Plewiskach? Jedną z największych zalet takiego rozwiązania jest bliskość Poznania oraz możliwość szybkiego dojazdu do stolicy Wielkopolski. Nawet jeśli mieszkasz w Poznaniu, żaden problem. Dzięki dobremu połączeniu drogowemu i kolejowemu oraz autobusom komunikacji miejskiej dojazd do Plewisk jest łatwy i szybki.

Tym co przemawia za wyborem naszej inwestycji jako miejsca swojego biura jest także fakt, że Plewiska stały się w ostatnich latach jednym z najpopularniejszych kierunków wybieranych przez osoby szukające mieszkania pod Poznaniem. Wiąże się z tym znaczny wzrost liczby ludności, a co za tym idzie – większa liczba potencjalnych klientów Twojej firmy.

I ostatnia kwestia – kupując od nas lokal biurowy lub usługowy nie płacisz żadnych prowizji. Nabywasz go bowiem bezpośrednio od dewelopera, bez pośredników.

Skontaktuj sie z nami, zapytaj o szczegóły

 

Lidia Smorawska

Lidia Smorawska

602 701 300

ls@twojem.pl