Możesz teraz dodawać mieszkania do ulubionych i porównywać je.
MENU

Twoje M Deweloper

Przejdź do strony: Start
Przejdź do strony: Oferta specjalna
Przejdź do strony: Aktualnie w ofercie
Przejdź do strony: Twoje M
Przejdź do strony: Twoje M to coś więcej
Przejdź do strony: Kontakt

Praca w dużym mieście to także duże możliwości. Jeśli jednak chcesz odpocząć od miejskiego zgiełku, deweloper w miejscowości Skórzewo przygotował dla Ciebie przytulne mieszkania w zielonej okolicy poza granicami metropolii. Nowe osiedle stanie się Twoją spokojną enklawą, w której znajdziesz ciszę po całym dniu pracy. Równocześnie nie musisz rezygnować z uroków miejskiego życia – do centrum Poznania dotrzesz rowerem w zaledwie 30 minut. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz lokal biurowy lub mieszkanie w Skórzewie od dewelopera.

Mieszkania w Skórzewie od dewelopera

Oferujemy luksusowe i przestronne mieszkania na sprzedaż w Skórzewie – spokojnej wsi, która graniczy z Poznaniem od strony zachodniej. Jest to idealna lokalizacja dla osób, które wiążą swoje życie zawodowe z dużym miastem, lecz cenią również spokój i ciszę. Na naszym osiedlu znajdziesz rozległe tereny zielone z miejscami do relaksu i spędzania czasu z rodziną. W okolicy znajdują się również malownicze trasy rowerowe i biegowe, a także lasy i jeziora. Nie brakuje tu ważnych udogodnień. W Skórzewie znajdziesz przedszkola, szkoły, przychodnie, restauracje, sklepy i apteki. Na terenie miejscowości znajduje się również zabytkowy kościół.

Mamy szeroki wybór lokali o różnym układzie pomieszczeń i metrażu. Znajdziesz u nas:

Czym wyróżniają się mieszkania w Skórzewie od dewelopera? Zaprojektowali je doświadczeni architekci w taki sposób, by jak najlepiej sprzyjały wypoczynkowi i kontaktowi z naturą. Duże okna (często sięgające do samej podłogi) dostarczają mnóstwo światła i zapewniają piękny widok.

Nasze nowe osiedle to miejsce wprost stworzone do spokojnego wypoczynku. W ramach inwestycji powstało sześć budynków o trzech kondygnacjach. Do każdego mieszkania przynależą przestronne balkony lub duże ogrody na parterze.

Lokale biurowe w Skórzewie

Prowadzenie biznesu w Poznaniu to co prawda opłacalna inwestycja, która wiąże się jednak z pewnymi niedogodnościami. Niestety w samym centrum koszt lokali biurowych jest bardzo wysoki, a główne ulice są często zakorkowane w godzinach szczytu. Do tego dochodzi problem z zaparkowaniem samochodu, który dotyka zarówno pracowników, jak i klientów. Możesz jednak temu zaradzić, wybierając lokal biurowy w Skórzewie. Mimo że miejscowość znajduje się już poza granicami Poznania, jest z niej świetny dojazd do centrum – na przykład A2 i S11. Działa tu także komunikacja miejska.

W Bizparku w Skórzewie wybierzesz lokal dla swojej działalności w eleganckim budynku na jednej z trzech kondygnacji. Wszystkie biura są nowoczesne i przestronne (od 33 m² do 164 m²), a lokale na parterze mają osobne wejścia. Do Bizparku przynależy również zewnętrzny parking dla pracowników i klientów.

Masz jakieś pytania dotyczące inwestycji? Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.