Możesz teraz dodawać mieszkania do ulubionych i porównywać je.
MENU

Twoje M Deweloper

Przejdź do strony: Start
Przejdź do strony: Oferta specjalna
Przejdź do strony: Aktualnie w ofercie
Przejdź do strony: Twoje M

Twoje M to coś więcej

Dbamy o to, aby nasze projekty spełniały trzy podstawowe założenia, dzięki którym staną się nowym, lepszym miejscem do życia.

Nasza architektura to połączenie elegancji, dbałości o detale z funkcjonalnymi rozwiązaniami i maksymalną wygodą. Stworzyliśmy własny styl — wyróżniający się na tle konkurencyjnych powtarzalnych propozycji. To nowy, wyważony sposób budownictwa mieszkaniowego - dopasowany do Twoich potrzeb i zawsze zorientowany na komfort domowników. To styl, który jest niezwykle doceniany przez naszych Klientów - szyk, nadający naszym mieszkaniom niesamowitego charakteru.

Wyważona, elegancka architektura
Wyważona, elegancka architektura

Odpowiednio dobrana i zaprojektowana zieleń buduje atmosferę miejsca. Obcowanie z naturą to chwila na oddech, relaks, na który wszyscy zasługujemy. Z tego powodu projekty zieleni wokół budowanych przez nas domów dopracowujemy w każdym calu. Zwracamy uwagę na dobór gatunków, ich kolorystykę i zapachy. Zieleń - tak jak i nasze budynki - projektujemy z zamiłowaniem i pasją, dlatego jesteśmy pewni, że z roku na rok będzie coraz piękniejsza.

Starannie dobrana i skomponowana zieleń
Starannie dobrana i skomponowana zieleń

Wierzymy, że światło istotnie wpływa na komfort pracy i życia. Projektowane przez nas budynki wyróżniają duże okna, często prowadzone aż do samej podłogi. W mieszkaniach dają one wrażenie przyjemnej przestronności, a w biurach i lokalach usługowych niczym nieograniczonej przestrzeni. To doskonały przykład naszego podejścia, czegoś więcej — światła dla Twojego komfortu.

Światło
Światło
Przejdź do strony: Kontakt
Przejdź do strony: Text